HAKKIMIZDA

Otel servis ekipmanları ve hareketli mobilya üretiminde kendine özgü çalışmaları ve geniş ürün yelpazesi bulunan Ormel, 30 senedir üretimlerine devam etmektedir.

Bizler, 1993 yılında Ormel ismi ile yola çıktık ve deneyimli ekibimizle, ağırlıklı olarak otellerin oluşturduğu, restaurantlar ve hastanelerin de yer aldığı işletmelere hitap etmekteyiz.


NE ÜRETİYORUZ?

Ana ürün gruplarımız;

Açıkbüfe üniteleri

Banket ekipmanları

Kat temizlik arabaları

Restaurant servis arabaları

Valiz arabaları


NASIL ÜRETİYORUZ?

Ürünlerimizi, hizmet sektörü ihtiyaçlarının kolay ve hızlı şekilde karşılanması adına üretiyoruz. Katlanabilir, iç içe girebilir ve stoklanması kolay ürün tasarımlarımız, senelerdir müşteri kitlemizin memnuniyetini sağlamakta. Ürün yapılarımızda ise, dayanıklılık, estetik ve kolay kullanımı dikkate almaktayız.

Sektörümüzdeki uluslararası ihtiyaç ve gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimize daima en iyisini ve farklı olanı sunmak için çalışıyoruz. Sadece satış öncesi değil, satış sonrası verdiğimiz destekle, müşterilerimizle uzun soluklu ilişkiler sürdürmekteyiz.

Sizin için önceden tasarlayıp hayata geçirdiğimiz 200’ü aşkın ürünümüz olduğu gibi, kendi tasarımınıza veya otel dekorasyonunuza uygun özel üretimlerimizle, mekânınıza şıklık ve değer katmaktayız.

Satınalma süreçlerinde, ihtiyacınız olan net ürün sayısını belirleyip, ihtiyaç fazlası alımların önüne geçiyoruz.

Son olarak, gururla söyleyebiliriz ki; Ormel, yeniliklere öncülük eden, geniş ürün yelpazesi ile ihtiyaca uygun, dayanıklılığı ile iddialı, tasarımları ile estetik ve kolay kullanımıyla pratik ekipmanlar üreterek, müşterileri ile uzun soluklu çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Vizyonumuz; uluslararası pazarda öncelikli tercih edilen, tüm müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet veren, gelişen, yenilikçi bir dünya markası olmaktır.

Ticari, ahlaki etiklere ve hukuka bağlı olarak, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılayan, güvenilir ve sözünde duran bir firma olmaktır.

YURTDIŞI HİZMETLERİMİZ

Ülkemizin sınırları içerisinde gerçekleştirdiğimiz çalışmaları, dünya standartlarına taşıyıp, ülkemizi en iyi şekilde temsil etmenin sorumluluğu bilinciyle, faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Sektör ve üretimde 30 yıla yaklaşan tecrübemizle, ürünlerimizin %50 sini, 3 kıtada 25 den fazla ülkeye ihraç etmekteyiz.

Kalite Politikamız

Yönetim anlayışını, sürekli gelişme felsefesini tüm süreçlerde TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ' ne uygun hale getirmek, her yıl belirlenen kalite hedeflerine ulaşmak ve daha ileri taşımak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını istenilen kalitede ve zamanında karşılamak, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak ve proseslerimizi iyileştirmek ve bu doğrultuda pazar payını, karlılığını, rekabet gücünü artırmak.

Biz hedefimize nasıl ulaşacağımızı biliyor ve birlikten kuvvet doğacağına inanıyoruz.

©2024 - Ormel - Tüm hakları saklıdır. TTR BİLİŞİM